História

Začiatky poradenstva siahajú do roku 1991, kedy Ľubomír Jošt založil poradenskú kanceláriu C. A. T. V čase rozvíjajúceho sa trhového hospodárstva sa zameriaval na zakladanie obchodných spoločností, vypracovanie podnikateľských zámerov, vedenie účtovníctva a zastupovanie klientov na kapitálovom trhu.

 

V roku 1996 sa stal členom Slovenskej komory daňových poradcov.

V roku 2002 sa stal členom Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov.

O pár rokov neskôr, v roku 2004, získal aj audítorskú licenciu a vďaka ktorej sa mohol začať venovať aj poskytovaniu auditu.

 

V roku 2005 založil spolu s druhým spoločníkom spoločnosť TCAA k.s. Ich cesty sa však v roku 2018 rozišli a preto Ľubomír Jošt založil so svojou dcérou Katarínou spoločnosť Jošt & Joštová Consultancy, ktorá sa zamerala na účtovníctvo, mzdy a daňové poradenstvo.

 

Za 29 rokov existencie sme poskytovali služby viac ako 300 klientom všetkých foriem podnikania (obchodné spoločnosti, živnostníci, slobodné povolania, neziskové organizácie ako aj nadnárodné korporácie), ako aj predmetov činnosti (developeri, prekladatelia, e-shopy, zdravotníctvo, advokácia, umelci, poisťovníctvo, doprava, farmácia, marketing, klimatizácie, predaj automobilov, klenoty, luxusné oblečenie, strojárstvo, hutníctvo a stavebníctvo).

Spolupráca s nami sa vám oplatí

29 rokov na trhu

daňový poradca od 1996

viac než 300 spokojných klientov

člen komory certifikovaných účtovníkov

ročný obrat našich klientov v stovkách miliónov

rodinná firma so silnými hodnotami

Nechajte nám na seba telefónne číslo a my sa Vám ozveme